Od kilku lat każdego roku podczas naszych obozów odwiedzają nas setki dzieciaków z Polski i zagranicy, aby pod okiem wykwalifikowanej i sprawdzonej kadry trenerskiej w głównej mierze opartej na Rosyjskiej Szkole Hokeja podnosić swoje umiejętności. Profesjonalne treningi na lodzie, treningi techniki kija,  treningi ogólno rozwoje prowadzone przez trenerów hokeja, jak również zajęcia z trenerami personalnymi  na które składają się m.in. CrossFitBoxing, czy zajęcia Fitness składają się na intensywnie spędzony czas podczas każdego dnia obozu. Do tego mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy, sprawia, że każdy dzieciak chce do nas wracać.

Zdjęcia krynicy: Andrzej Klimkowski

Nasza baza

Ośrodkiem treningowym KTH S.A. jest lodowisko położone w Krynicy-Zdroju przy ulicy Park Sportowy Imienia Juliana Zawadowskiego 5. Obiekt może pomieścić 2635 osób, w ciągu roku odbywają się w nim nie tylko mecze hokeja i zawody w jeździe figurowej, ale również imprezy rozrywkowe m.in. wybory Miss Polski czy Miss Supranational.

Na lodowisku znajduję się profesjonalna siłownia, sauna, oraz sala do zajęć ogólnorozwojowych.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie lodowiska znajduję się stadion piłkarski z bieżnią lekkoatletyczną, z którego podczas przygotowania do sezonu korzystają nasi zawodnicy jak również uczestnicy naszych Campów.

Dysponujemy również możliwością korzystania z sali przeznaczonej do treningów Cross Fit Boxingu oraz Fitness, w której znajduję się wymiarowy ring bokserski. W sąsiedztwie naszego lodowiska znajdują się również korty tenisowe.

 

„Naszą bazą” są również góry i lasy otaczające Krynicę z których to uroków w szczególności podczas letniego przygotowania do sezonu hokejowego korzystał już niejeden Trener pracujący z naszym zespołem.

ul. Park Sportowy 5

33-380 Krynica-Zdrój

 

1928kth@gmail.com

© 2018 hockeycamp.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone